Check also

Një mëngjes i bukur

Dëshironi të hani një mëngjes ndryshe? Pse jo t’ja bëni si dhuratë vetes ose dikujt tjetër. Një dekor special për një mëngjes të shijshëm.Më ndiqni mëposht dhe ta shihni se sa e lehtë është të bëni art në kuzhinë. Nuk do t’ju besohet se si me një kokërr vezë dhe një salçiçe ju mund të bëni kë super lule.

Ja çfarë ju nevojitet:

  • salçiçe
  • vezë
  • kastravec
  • thikë
  • tiganë
  • vaj
  • majdanoz
  • edhe pjata 😛

 

DIY-Hot-Dog-Daisy (8)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *