Check also

Ide unike dhuratash për Shën Valentin

Ka kaq shumë mënyra për t’ia shprehur ndjenjat dashurisë së jetës tuaj, për t’i bërë më të lumtur…

Për Shën valentin, në ditën kushtuar ndjenjës më të mrekullueshme , dashurisë, dëshira është e madhe është për kaluar çastë romantike dhe për t’i bërë personit të zemrës një dhuratë të veçantë.

Është dita ku dhurohen më shumë lule, çokollata, kalohet një darkë romantike në dritën e qirinjve apo bëhët një udhëtim diku.

Por përveç luleve dhe çokollatave që dhurohen gjithmonë, shikoni më poshtë disa ide unike nga portali online idedhuratash.al , për ta surprizuar njeriun tuaj të zemrës.

1.KAVANOZI I SHËN VALENTINIT

Një dhuratë simpatike dhe e shijshme. Një kavanoz i dedikuar me zerma dhe shkrime love, dhe plot me çokollata.

 

2.VALENTINE HEART , VALENTINE LOVE

Një kuti në formë zemre e mbushur me çokollata, shampanjë apo pijë të ndryshme dhe më aksesorë tepër të veçantë.

3.NJË ARUSH DHE ÇOKOLLATA

Një arush është gjithmonë një dhuratë që e pëlqen çdo vajzë, si një kujtim që mbetet gjithmonë. Një arush është si të dhurosh një përqafim të ngrohtë e të ëmbël kur aishoqrohet nga çokollatat Lindor.

4.SEKRET VALENTINE

Për t’i bërë momentet në çift më të veçanta, zgjidhni si dhuratën tuaj një nga setet SEKRET VALENTINE. Për të festuar e luajtur në çift.

5.ZEMRA ME FOTO DHE DEDIKIM

Këtë vit mund të dërgoni lule dhe çokollata por ndryshe nga të tjerat.

Të vendosura në një kuti në formë zemre, të personalizuara dhe të krijuara në mënyrë artizanale. Shoqëruar më një minidedikim në formë papirusi dhe trënbadfial të krujuar më dorë me një ferrero rocher në to.

6.ALBUM ME FOTO DHE DEDIKIME

Ku ka më bukur se të dhurosh kujtime. Ruajini fotot tuaja më të bukura në një album të veçantë.

7.KORNIZA ROMANTIKE 

Korniza romantike mbetet një dhuratë dhe një dekor shumë  i veçantë për në dhomë.

Krijuar me kolazhe të veçanta, sipas dëshirës suaj.

8.TRËNDAFILA ME ÇOKOLLATA

Me këtë kuti tregoni se keni menduar për personin e zemrës, për t’i dhuruar diçka të veçantë.

Trëndafila të krijuar me dorë dhe çokollata të vendosura në to.

9.ÇOKOLLATA ME FOTO DHE DEDIKIME

Çokollatën dhurojeni ndryshe këtë vit, të veshur me gjithë dashurinë tuaj.

Mund ta personalizoni me foton dhe dedikimet që dëshironi. Ngjyrat, detjaet sipas dëshirës suaj për ta bërë perfekte.

10.KUTIA SHPËRTHYESE ME MESAZHE

Ndjenjat mund t’i shprehni në një mënyrë unike për tu mbajtur si kujtim gjithmonë. Në kutinë shpërthyese me 16 fotot më të bukura dhe 4 dedikime të zgjedhura nga ju.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *