Check also

Ide dhuratash unike të personalizuara për të sapomartuarit

Martesa është dita e madhe kur çifti feston për dashurinë e tyre. Jo vetëm çifti, por të gjithë, familja e miqtë kalojnë momente të shoqëruara me gëzim.  E ndërsa çifti pregatitet për shumë kohë për çdo detaj për ditën e madhe të dashurisë, të ftuarit duhet të mendojnë për dhuratën që do të bëjnë.

Shpesh është e vështirë të zgjedhësh një dhuratë, kërkon kohë dhe ide interesante.

Ja disa nga idetë që na sugjeron idedhuratash.al. Nuk është nevoja të harxhoni shumë kohë, ide super interesante prezantohen për ju. Mjafton të zgjidhni çfarë ju pëlqen dhe mund të vijë në adresën tuaj vetëm më një klikim.

Korniza me zemër 3D

Një dhuratë artizanale, data e dasmës, inicialet ose një frazë e zgjedhur në një kolazh modern dhe në qendër ndodhet një zemër 3D në faqet e së cilës mund të shkruani diçka.

korniza-me-zemer-3d

Tablo për çiftin me foto

Një dhuratë unike që përmbledh kujtime dhe shumë dashuri. Fotot janë në formë zemre dhe të vendosura me një kolazh shumë-ngjyrësh.

tablo-per-ciftin-me-foto

Libri i të ftuarëve 

Një dhuratë shumë e bukur për miqtë tuaj është edhe libri i të ftuarve, me detajet që ju dëshironi, për të qenë më shumë special.

libri-i-te-ftuarve-guest-book

Set gota per dasëm

Dy gota të dekoruara me inicialet e ciftit. Një dhuratë unike për ciftin e ri.

Seti është i vendosur në një kuti lluksoze për të kompletuar urimin tuaj.

set-gota-per-dasem

Harta e dashurisë

Harta e qytetit me në qendër një zemër e krijuar e gjitha në mënyre artizanale.

Mund të varet në mur ose të vendoset si dekor tavoline.

harta-e-dashurise

 Varëse celësi me gërmë

Varëse celesash e personalizuar me gërmën ose numrin që ju dëshironi.

Material druri i gëdhendur bukur i cili mund të lihet në ngjyrën natyrale të drurit ose të lyhet me ngjyrë.

Varësja e celësave vjen me një kuti elegante me një dedikim sipër sipas deshirës.

varese-celesi-germePema e familjes

Ky kolazh i pemës së familjes  mbetet si një kujtim i bukur dhe një dekor i vecantë për shtëpinë.

pema-e-familjes

Shporta “bride to be”

Shportë metalike me fjongo rozë mbushur me produkte të denja për një Bride to be.

Në shportë ka:

-1 qiri në formë fustani të bardhë nuseje në kuti konfeti.

-1 llastik këmbë të bardhë, simbol i ditës, me shkrimin Bride to Be në gërma 3D në kuti dhurate.

Seti është i shoqëruar nga një kartolinë e dedikuar artizanale si dhe me detaje unike qe personalizojnë edhe me shumë shportën.

shporta-bride-to-be

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *