Check also

Gati për zhytje në thellësi? Ja çfarë ju duhet.

Teksa i nxehti në verë shtohet, çfarë të vjen gjithmonë në mëndje është deti, noti, rëra.

Gjatë pritjes së fundjavës për ta kaluar në plazh apo edhe kur planifikon për ditët e pushimeve nuk mund të mos mendosh se çfarë të duhet të marrësh me vete.

Sigurisht të parat janë kremi kundër diellit, kremi pas plazhit, një libër,revista ,letra,  syze, kapele dhe muzikë.

Por të apasionuarit pas notit dhe zhytjes mendojnë të marrin me vete të tjera gjëra.

Çfarë të duhet për një zhytje plot kënaqësi?!

Dyqan Taxi sjell pajsijet që do tjua zbukurojnë ditën e plazhit.  Çfarë ju duhet dhe ju mungon mund ta porosisni duke ndenjur në shtëpi vetëm me një klikim.

Për të eksploruar  brendësine e detit Dyqan Taxi sugjeron:

Kapuci per zhytje

Nje nga mjetet më të domosdoshme për tu zhytur në thellësi.

kapuc-deti-3-ngjyra-55991

 

Setin për zhytje.

Maska është e përbërë nga lente xhami polikarbonati të cilat rrisin cilësinë e shikueshmërisë nën ujë.

set-per-zhytje-intex-9954 (1)

 

Syzet e notit

syze-noti-cressi

Lopata praktike për një not më të lehtë.

lopata-cressi-palau-blue-3841

Dhe sigurisht, për të kapur momentet tuaja nënujore kamera full HD

kamera-dinamike-per-sport-remax

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *