Tava e shijshme me raviol

Ua erdhi miku, çfarë të bëjë, çfarë të bëjë? Një gatim i shijshëm, i shpejtë vetëm për 10 minuta. Ja si t’a përgatisni dhe cilët përbërës ju duhen: -Një tavë -Ravioli si në video -Salcë e kuqe -Djathë kaçkavallë i grirë Ju bëftë mirë, edhe mikut gjithashtu. Easy Ravioli…

Si të hekurosni në mënyrë perfekte veshjet tuaja ?

Veshjet e rregullta e të hekurosura janë shumë të rëndësishme për këdo, por kur mendojmë për hekurosjen, jo gjithnjë na pëlqen, pasi hekurosja perceptohet shpesh si një proçes  tejet i lodhshëm dhe i mërzitshëm… Por fatmirësisht sot teknologjia ka avancuar shumë dhe ata që hekurosin e dinë se sekreti…

Banane & Çokollatë

Nese e keni qejf bananen edhe çokollatën të ndërthurura sëbashku? Ja një ide sesi t’i konsumoni të dyja, në një forëm të shijshme edhe të shpejtë… Mit diesem Nachtisch sorgst du für große Augen! Posted by Geniale Tricks on Tuesday, February 16, 2016

Çokollatë me petë

I keni qejf gjërat e ëmbla. Ja sesi ta bëni një ëmbëlsirë vetëm për një minutë. Na nevojitet: – petë sfoliat – një çokollatë – një vezë (lyeni ëmbëlsirën lartë) – lajthi ose bajame (disa kokrra) Chocolate Almond Braid Posted by Tasty on Saturday, December 26, 2015

Page 10 of 12« First...«89101112»