Çokollatë me petë

I keni qejf gjërat e ëmbla. Ja sesi ta bëni një ëmbëlsirë vetëm për një minutë. Na nevojitet: – petë sfoliat – një çokollatë – një vezë (lyeni ëmbëlsirën lartë) – lajthi ose bajame (disa kokrra) Chocolate Almond Braid Posted by Tasty on Saturday, December 26, 2015

Gatim i shpejt dhe i shijshëm

Doni të bëni diçcka speciale por edhe në pak minuta, video e mëposhtme do ua tregoj sesi. Ju të gjithë mendoni se është sanduiç, por gaboheni miqtë e mi. Hasselback Chicken Posted by Proper Tasty on Saturday, February 6, 2016 1. Spinaq 2. Fileto 3. Gjizë 4. Erza (sipas…

Page 3 of 3«123