Check also

AÇAI BERRY – Fruti më i mirë për dobësim dhe për pastrimin e organizmit

Ja si të humbisni deri në  3 kilogramë në javë me AÇAI BERRY pa mbajtur dietë

 Çfarë është ABC Açai Berry ? 

Xheli i butë ABC Açai Berry është  formula më e fortë e frutit Açai Berry, i cili vjen nga palma e Açait.

Këtë formulë fantastike me produktin origjinal Açai Berry mund ta gjeni te Dyqantaxi.com ku mjafton vetëm një klikim ose telefonatë që produkti t’ju vijë në adresën tuaj në Shqipëri dhe Kosovë, dhe nuk keni nevojë për kartë krediti, pasi mund të paguani në dorëzim.

Në këtë formulë përfshihen kokrrat e frutit Açai Berry, Aloe Vera, Chitosarn, Garcinia Cambogia, Fibra Dietike dhe Çaj Jeshil, kombinimi i së cilave sjell mjaft përfitime shëndetësore.acai-berry-1-kuti-me-30-kapsula-xhelatinoze-per-dobesim (1)

Studimet e shumta kanë treguar se Açai Berry ndikon në rënien në peshë në mënyrë të shëndetshme dhe ka efekte shumë pozitive në mirëqënien e  trupit, lëkurës, flokëve, thonjve, etj. Ky produkt ju ndihmon të humbisni deri në 3 kilogramë në javë pa mbajtur asnjë dietë, si dhe të zvogëloni belin dhe perimetrin tuaj, të përmirësoni metabolizmin dhe të pastroni (detoksifikoni) organizmin tuaj nga agjentët e dëmshëm.

Gjithashtu Açai Berry është një ndër anti-oksidantët më të fortë, duke e ndihmuar organizmin të jetë sa më i ri, pasi ai lufton plakjen dhe ndihmon në parandalimin e kancerit. Ky frut magjik e bën trupit të ndihet më i gjallë dhe më vital dhe ndihmon edhe për një një gjumë sa më të shëndetshëm dhe të qetë.

Cilat janë efektet më të rëndësishme të Açai Berry?

 • Zvogëlon peshën e tepërt në mënyrë të shëndteshme
 • Rrit metabolizmin dhe imunitetin trupor
 • Regullon funksionin e zorrëve dhe tretjen
 • Ndihmon në luftën kundër plakjes
 • Zbukuron lëkurën, thonjtë dhe flokët
 • Pakëson stresin dhe lodhjen
 • Rregullon gjumin
 • Jep ndjesinë e ngopjes
 • Parandalon sëmundjet kancerogjene

acai-berry-1-kuti-me-30-kapsula-xhelatinoze-per-dobesim

Si duhet ta përdorni?

 • SPECIFIKIMET: Paketimi përmban 1 kuti me 30 kapsula xhelatinoze (Shërbejnë për 30 ditë).
 • SI PËRDORET: Çdo ditë pini një kapsulë xhelatinoze duke e shoqëruar atë me 50 ml ujë, gjysmë ore para buke në drekë, përditë në të njëjtin orar.  Për rezultate më të mira pini të paktën 2 – 3 litra ujë në ditë.
 • NUK LEJOHEN: Gjatë kohës së konsumimit të kapsulave xhelatinoze Açai Berry  nuk lejohen ëmbëlsirat, alkoli dhe pijet që kanë përmbajtje të sheqerit industrial.
 • SI TA RUAJMË PRODUKTIN: Mbajeni atë larg diellit, në një ambjent të freskët dhe të thatë.

 

KUJDES: Ky produkt nuk është i përshtatshëm për personat që kanë: hipertension, diabet, astmë, probleme me veshkat ose ndonjë sëmundje tjetër të trupit apo për  personat që kanë alergji ndaj frutave të familjes Berry!

Mosha e Lejuar: 18 – 60 vjeç.

Mos të konsumohet nga gratë shtatzëna dhe nënat gjidhënëse.

Mbajeni larg fëmijeve.

Burimi : Lady Albania

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *