Check also

Speca të mbushura ( jo ato që keni ju në mendje)

Këtë gatim e bëni shumë lehtë. Është shumë i shijshëm dhe shumë i shpejtë për t’u bërë. Ju e dini që specat janë perime shumët mira dhe të pasura me vitamina të ndyshme. KY ushqim është edhe për personat që janë vegjetarjan sepse nuk ka përbërje mishi. Bëni diçka ndryshe 😀 T
Ja çfarë ju nevojitet:
– spinaq
– misër
– djathë kaçkavall
– hudhër
– piper
– vaj ulliri
– speca të kuqe
– domate të vogëla
– limon

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *